Create an Account

Shopping cart

Close

No products in the cart.

Witaj dziękuję, że rzuciło Ci się w oko, moje oryginalne rękodzieło. Będzie mi bardzo miło jak podzielisz się opinią na temat wysłanego do Ciebie produktu … Zajmie Ci to kilka minut, a możesz to zrobić na kilka sposobów:

Opinia na Facebooku:

Zaloguj się na swoje konto na Facebook.

Wejdź na Fanpage www.facebook.com/lamaboceramics lub wpisz nazwę @lamaboceramics w wyszukiwarkę Facebooka, a następnie wybierz strony. Zanim wejdziesz na Fanpage będzie mi bardzo miło jak go polubisz …

polub lamabo na Facebooku

Jeśli chcesz mnie polecić, w zakładce Recenzje, na pytanie czy chcesz mnie polecić – kliknij TAK oraz będę wdzięczny za chociaż kilku słów komentarza, za który z góry dziękuję!

Opinia na Google:

Dziękuję za opinię na Facebooku, jeśli masz jeszcze chwilkę proszę Cię o kilka zdań dla Googla. Pomoże on markę Lamabo w sieci. Opinie na temat Lamabo w Google można dodawać jedynie przy użyciu konta na Gmailu.

Zaloguj się na Gmail

Następnie wejdź na wyszukiwarkę Google i wpisz nazwę firmy: lamaboceramics.pl Dorota Szafrańska. W kolumnie po prawej stronie znajdziesz jej profil w Google.

Opinia o produkcie:

Możesz również dodać opinie na temat konkretnego produktu na stronie www.lamaboceramics.com Wystarczy odnaleźć dany produkt w sklepie i skomentować jego zakup na dole strony

Back to Top